fbpx Ansatte | Arkitektur- og designhøgskolen i Oslo

Hjelp oss med å gjøre nettsiden bedre. Svar på denne korte spørreundersøkelsen. ​​

Språk

Tine Aamodt

Universitetslektor

Tine.Aamodt@aho.no

Institutt for urbanisme og landskapsark

Anna Zeuthen Andersen

Anna Zeuthen Andersen

Universitetslektor

Anna.Zeuthen.Andersen@aho.no

Institutt for arkitektur

Matthew Anderson

Matthew Anderson

Universitetslektor

Matthew.Anderson@aho.no

Institutt for arkitektur

Hilde Angelfoss

Professor

Hilde.Angelfoss@aho.no

Institutt for design

Tim Ainsworth Anstey

Tim Ainsworth Anstey

Professor

Tim.Ainsworth.Anstey@aho.no

Institutt for arkitektur

Jonny Aspen

Jonny Aspen

Professor

Jonny.Aspen@aho.no

Tel: +4722997040

Institutt for urbanisme og landskapsark

Espen Aukrust Hauglin

Espen Aukrust Hauglin

Universitetslektor

EspenAukrust.Hauglin@aho.no

Tel: +4722997053

Institutt for urbanisme og landskapsark

Vibeke Aurmo

Vibeke Aurmo

Spesialbibliotekar

Vibeke.Aurmo@adm.aho.no

Tel: +4722997031

Seksjon utdanning, forskning, formidling