Språk

Manuela Aguirre

Manuela Aguirre

Universitetslektor

Manuela.Aguirre@aho.no

Institutt for design

Karin F L Almqvist

Karin F L Almqvist

Timelønnede Sekretær

frida.almqvist@aho.no

Seksjon utdanning, forskning, formidling

Matthew Anderson

Matthew Anderson

Universitetslektor

Matthew.Anderson@aho.no

Institutt for arkitektur

Anna Aniksdal

Anna Aniksdal

 

Anna.Aniksdal@aho.no

Institutt for arkitektur

Tim Ainsworth Anstey

Tim Ainsworth Anstey

Professor

Tim.Ainsworth.Anstey@aho.no

Institutt for form, teori og historie

Enya Aamo Aspen

Enya Aamo Aspen

 

Enya.Aamo.Aspen@aho.no

Institutt for urbanisme og landskap

Jonny Aspen

Jonny Aspen

Professor

Jonny.Aspen@aho.no

Tel: +4722997040

Institutt for urbanisme og landskap

Espen Aukrust Hauglin

Espen Aukrust Hauglin

Universitetslektor

EspenAukrust.Hauglin@aho.no

Tel: +4722997053

Institutt for urbanisme og landskap